سفارش تبلیغ
صبا ویژن

تبادل لینک خودکار لینک های Follow و تبادل لینک Nofollow را شرح

تبادل لینک خودکار  لینک های Follow و تبادل لینک Nofollow را شرح دهید

 

تبادل لینک خودکار  لینک های Follow و تبادل لینک Nofollow را شرح دهید

 

تبادل لینک خودکار  لینک های Follow و تبادل لینک Nofollow را شرح دهید برای درک بهتر بک لینک نیاز به معرفی انوع لینک های موجود در سایت میباشد به طور کلی لینک ها در هر وب سایت به 2 دسته تقسیم میشوند: 1) لینک های Follow : این دسته از لینک ها بسیار مفید میباشند و همین لینک های منجر به ایجاد بک لینک میشوند. در این نوع لینک ها به اسپایدر دستور داده میشود که ادرس را دنبال کند. مورد استفاده ی این نوع لینک ها اشاره به صفجات داخلی در خود وب سایت مباشد و یا تبادل لینک.

 

اگر سایتی با سایت دیگری تبادل لینک کند به طور معمول باید بدین گونه باشد که لینک های درج شده Follow باشد این فانون نمیباشد بلکه یک قرار داد نانوشته در تبادل لینک میباشد. 2) لینک های Nofollow : در مقابل لینک های Follow این دسته از لینک ها قرار دارند. بدست اوردن بک لینک از این نوع لینک ها غیرممکن میباشد زیرا دستور صادر شده از طرف این نوع لینک ها به موتورهای جستوجو به صورت زیر میباشد که نباید ادرس ذکر شده را دنبال کرد و این ادرس فقط برای ذکر منبع و موارد این چنینی میباشد. لینک های Nofollow بهترین روش لینک دادن به صفحات خارجی میباشد چون از سایت شما بازدیدی به سایت دیگر فرستاده نمیشود. توصیه تیم سئوموز برای لینک های خارجی این میباشد. اخرین نکته ای که در بک لینک باید به ان اشاره کرد

 

درصد خوب بودن بک لینک میباشد. هر بک لینکی نمیتواند مفید باشد بلکه باید بک لینک باید دارای ویژگی های خاصی باشد تا به عنوان یک بک لینک خوب شناخته شود.به زبان ساده سایت هایی که دارای محتوای قوی باشند یعنی سایت دارای مطالب اختصاصی و ویژه باشد همچنین سایت هایی که دارای بازدید بالا میباشد توجه داشته باشید که بک لینک باید به یک کلمه ی خاص در سایت شما که میخواید بر سئو ان کار کنید اشاره کند در انتخاب کلمه دقت کنید چون راهی برای بازگشت بک لینک نمیباشد.


تبادل لینک هوشمند Link Popularity چیست؟

تبادل لینک هوشمند Link Popularity چیست؟ 

تبادل لینک هوشمند Link Popularity چیست؟

 

تبادل لینک هوشمند Link Popularity چیست؟  میتوان گفت امروزه تمامی ابزار ها طوری طراحی شده اند تا یک وبمستر بتواند به تمامی اطلاعات درباره ی وب سایت خود بدست آورد، محبوبیت لینک نیز ابزاری است که به شما این امکان را میدهد تا بتوانید دیگر وب سایت های که سایت شما رو لینک کردند ، در 3 موتور جستجوی معروف (گوگل ، یاهو ، بینگ ) بیابید.
برای استفاده از این ابزار کافیست به این آدرس بروید و آدرس سایت خود را وارد کنید.خوب حالا چرا Link Popularity مهم است؟تبادل لینک با سایت های که حداقل فاکتور های لازم رو دارند ، میتونه برای سایت شما بسیار مفید باشه ، بدین شکل که میتونه ترافیک تبادل لینک اتوماتیک بالای رو به سایت شما بیاره.


همچنین در حال حاضر بیشتر موتور های جستجو از تبادل لینک هوشمند Link Popularity  جمله گوگل و یاهو ، Link Popularity رو به عنوان یک فاکتور در الگوریتم های خودشون در نظر میگیرند.
پس هرچقدر سایت شما از دید موتور های جستجو محبوب تر باشه ، به نسبت جایگاهتون هم بالاتر میاد.البته دقت کنید که این تبادل لینک ها نباید با هر سایت ای باشه ، بیشتر وب مستر ها فکر میکنند که هرچقدر کمیت این لینک ها بیشتر باشه ، تاثیرات اش هم میتونه بیشتر باشه ، در صورتی که به هیچ وجهه بدین شکل نیست.


تبادل لینک خودکار Link Building چیست؟

تبادل لینک خودکار Link Building چیست؟ 

تبادل لینک خودکار Link Building چیست؟

 

 

 

تبادل لینک خودکار Link Building چیست؟  برای پاسخ به این سوال بهتر است کمی در مورد روش کارکرد موتورهای جستوجو توضیح بدهیم.زمانی که شما کلمه ای را در موتورهای جستجو سرچ میکنید اولین کاری که سیستم باید انجام دهد این است که چگونه بهترین و مرتبط ترین نتایج را نمایش دهد.برای این امر موتورهای جستجو فاکتورهای گوناگونی را مورد بررسی قرار میدهند که همه انها در سئو خلاصه میشود.برای نمایش مطالب یکی از فاکتورها لینک های ارسال شده به صفحه میباشد به زبان ساده هر لینکی به که سایت ارسال شود به عنوان یک پوینت مثبت حساب میشود.اگر 2 صفحه دارای فاکتورهای یکسانی باشند هر صفحه که لینک بیشتری به ان داده شده باشد در نتایج بالاتر قرار میگیرد.

 

نکته ی مهم در این بخش میباشد که خیلی ها فکر میکنند هر لینکی به سایت میتواند به سایت کمک کند و مهم خود لینک میباشد که سایت دارای لینک های بیشماری باشد این یک اشتباه رایج است میان بسیاری از وب مسترها اما لینک ها به همان اندازه که میتوانند مفید باشند برای سایت به همان اندازه نیز میتوانند به سایت آسیب وارد کنند به طور مثال گوگل به شدت مخالف سایت هایی میباشد که جایگاه خود را در نتایج به فروش میرسانند ولی متاسفانه هنوز سایت هایی هستند که جایگاه خود را در نتایج به فروش میگذارند.وب مسترها فکر میکنند این لینک ها میتواند برای انها مفید باشد اما در واقع این لینک ها فقط در مدت زمان کوتاه برای انها مفید میباشد و در مدت طولانی نتایج منفی خواهد داشت که میتوان از انها به اسپم شناخته شدن و در نتیجه منجر به حذف شدن انها میشود.


تبادل لینک خودکار Link Building چیست؟  در هر صورت در حالی که گوگل به دنبال یافتن سایت هایی میباشد که به فروش لینک ها میپردازند هنوز هستند سایت هایی که به این کار اقدام میکنند و حتی در کوتاه مدت نیز تاثیر دارد ولی هیچ تضمینی وجود ندارد که در مدت طولانی این لینک ها تاثیر داشته باشند حتی نمیتوان تضمین کرد که این لینک ها تاثیر منفی نداشته باشند.محتوای یک سایت قلب سایت میباشد پس بهترین مکان برای گرفتن لینک از محتوای ان میباشد.مدیران وب سایت ها در لینک دادن به بقیه سایت ها بسیار دقت میکنند اما خیلی مهم میباشد که در محتوا چگالی میان محتوا و لینک رعایت شود یعنی در متن خیلی زیاد از لینک استفاده نشود که منجر به اسپم شناخته شدن نشود. مساله ی مهم دیگر این میباشد که لینک در کجا قرار بگیرد این مورد به طور کلی به 2 دسته تقسیم میشود:

 

این یک مساله ی خیلی مشهود میباشد که مطلب در خود سایت قرار دارد اما مهم این میباشد که مطلب به خود سایت اشاره کند و بخشی از مطالب خود سایت باشد و یا نه اشاراتی به خارج از سایت نیز داشته باشد به ظور مثال اگر در مرود کاتالوگ میباشد کل کاتالوگ در خود سایت قرار بگیرد و یا نه چند صفحه از ان به محیطی خارج از خود سایت اشاره کند این مطلب بسیار مهم میباشد که لینک شما در این گونه مطلب در بخش مطالب داخلی قرار بگیرد.